SRRZ-RZ pri Základnej škole s materskou školou, Sibírska 39, 831 02 Bratislava

 

Vážení rodičia,

 


naše rodičovské združenie patrí medzi organizácie prijímateľov, v ktorých prospech môžete poukázať 2% z Vašej dane zaplatenej za rok 2016. Sme aj uvedení v zozname poberateľov 2 % (resp. 3 %) ( www.rozhodni .sk) pod číslom 12543. Preto sa obraciame na Vás so žiadosťou o podporu vlastných detí sumou, ktorá je súčasťou dane, ktorú platíte štátu.

 

Suma, ktorú poukážete, bude použitá na podporu vzdelávania Vášho dieťaťa (každá trieda bude mať k dispozícii vlastnú sumu, ktorú takto získa). Aby sa platby rozlíšili (neprichádzajú menovite, ale za daňové úrady), je potrebné odovzdať fotokópie Tlačiva (meno môžete vymazať) triednym učiteľkám. Prosíme, sumy ponechajte viditeľné.

 

Upozorňujeme, že ak si sami nerobíte dane, je potrebné k tlačivu priložiť aj potvrdenie o zaplatení dane od zamestnávateľa. Tlačivo Vám vystaví zamestnávateľ. Ak si sami robíte dane, stačí údaj vpísať do tlačiva. Všetky potrebné informácie sú uvedené aj na našej web-stránke.

 

Všetky potrebné tlačivá nájdete na http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/. Tlačivá si môžete vytlačiť aj z našej web-stránky

 

Podporiť nás môžu viacerí - príbuzní, priatelia spolupracovníci ...Každá firma má možnosť finančne podporiť vybraných poberateľov – teda aj naše RZ.

 


II. ÚDAJE O PRIJÍMATEĽOVI

Obchodné meno: Rodičovské združenie pri Základnej škole s Materskou školou
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 173196170303 (0303 je SID)

 

Adresa sídla: Sibírska 1602/39, 831 02 Bratislava

 


Ďakujeme za pochopenie a Vašu podporu.


Rodičovská rada SRRZ-RZ pri Základnej škole s materskou školou, Sibírska 39, 831 02 Bratislava


meniny oslavuje: , zajtra má meniny:


Počasie Bratislava - Svieti.com


Nájdite nás na Facebooku